Prins Floris School te Papendrecht

Post-, Website- & Emailadres

Postbus 1070-3350CB-Papendrecht

Postbus 1070
3350CB Papendrecht

www.prinsfloris.nl
directie@prinsfloris.nl

 

Bestuur: 

VCOPS  (Vereniging Christelijk Onderwijs Papendrecht Sliedrecht)

Postbus 1259
3350 CG Papendrecht

www.vcops.nl

 

Directie

Jaap van der Put 
jaap.put@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 621 52 79 (privé)

Cent den Haan
cent.haan@prinsfloris.nl
078 - 644 03 30
06 - 1533 28 51

Locaties

Moerbeihof 5  -  3355 AJ Papendrecht
078 - 644 03 30 

Zuidkil 53  -  3356 DA Papendrecht
078 - 644 03 16

Lindenzoom 3  - 3356 CA Papendrecht
078 - 641 18 65 (ziekmeldingen via Moerbeihof)

Zuidkil 57   (‘t Kofschip)  -  3356 DA Papendrecht
06 - 4841 39 72

Bouwcoördinatoren

Cora Hardam (onderbouw groepen  1 t/m 4)
cora.hardam@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 641 57 85 (privé)

Marjolijn Knetsch (bovenbouw groepen 5 t/m 8)
marjolijn.knetsch@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 616 32 81 (privé)

Intern Begeleiders

Marianne Molle
marianne.molle@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 641 07 21 (privé)
groepen uit wijk Oostpolder

Wilma Fleurke-Leiseboer
wilma.fleurke@prinsfloris.nl
078 - 644 03 30
078 - 625 94 09 (privé)
groepen uit wijk Wilgendonk

Overblijven

Wasko

Inschrijven via www.wasko.nl/tso

TSO locatie Moerbeihof
06 - 52 23 90 65

TSO locatie Zuidkil
06 - 52 21 90 77

 

postadres

Postbus 1070
3350CB Papendrecht

Moerbeihof

Moerbeihof 5
078 644 0330

Zuidkil

Zuidkil 53
078 644 0316

Lindenzoom

Lindenzoom 3
078 641 1865