Prins Floris School te Papendrecht

Post-, Website- & Emailadres

Postbus 1070-3350CB-Papendrecht

Postbus 1070
3350CB Papendrecht

www.prinsfloris.nl
directie@prinsfloris.nl

Directie

Jaap van der Put 
jaap.put@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 621 52 79 (privé)

Cent den Haan
cent.haan@prinsfloris.nl
078 - 644 03 30
06-15332851

Locaties

Moerbeihof 5  -  3355 AJ Papendrecht
078 - 644 03 30 (door verbouwing tot Kerst 2016  tijdelijk doorgeschakeld  naar locatie Boeieraak)

Zuidkil 53  -  3356 DA Papendrecht
078 - 644 03 16

Boeieraak 1 -  3356 MJ Papendrecht
078 - 641 06 09

Lindenzoom 3  - 3356 CA Papendrecht  (kleuters tijdelijk tot Kerst 2016)
078 - 641 18 65 (ook voor ziekmeldingen)

Zuidkil 57   (‘t Kofschip)  -  3356 DA Papendrecht
06 - 4841 39 72

Bouwcoördinatoren

Cora Hardam (onderbouw 1-2)
cora.hardam@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 641 57 85 (privé)

Wilco Heijkoop (middenbouw 3-5)
wilco.heijkoop@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
06-13907649 (privé)

Marjolijn Knetsch (bovenbouw 6-8)
marjolijn.knetsch@prinsfloris.nl
078 - 6410609
078 - 616 32 81 (privé)

Zorgcoördinatoren

Marianne Molle
marianne.molle@prinsfloris.nl
078 - 644 03 16
078 - 641 07 21 (privé)
groepen uit wijk Oostpolder

Wilma Fleurke-Leiseboer
wilma.fleurke@prinsfloris.nl
078 - 644 03 30
078 - 625 94 09 (privé)
groepen uit wijk Wilgendonk

Overblijven

Wasko

Inschrijven via www.wasko.nl/tso

TSO locatie Moerbeihof
06 - 52 23 90 65

TSO locatie Zuidkil
06 - 52 21 90 77

TSO locatie Boeieraak
06 - 19 67 37 95

  • postadres

    Postbus 1070
    3350CB Papendrecht

  • Moerbeihof

    Moerbeihof 5
    078 644 0330

  • Zuidkil

    Zuidkil 53
    078 644 0316

  • Boeieraak

    Boeieraak 1-3
    078 641 0609

  • Lindenzoom

    Lindenzoom 3
    078 641 1865